H&R Hakkında

En zorlu yarış pistleri, en iyi pilotlar, en hızlı arabalar: DTM'de, Formula 1'de ya da Mercedes CLK DTM AMG, Porsche Carrera GT gibi sokakta kullanılan süper otomobiller de dahil olmak üzere 3000'den fazla ürün çeşidi ile H&R ürünleri size kesin ve kararlı bir yol tutuş performansı garantisi sunuyor.

Peki bu başarının sırrı nedir? Basitçe söylemek gerekirse, H&R, pistlerdeki yoğun ve hızlı rekabeti geliştirmek için kullandığı teknolojiyi, sokakta kullanılan otomobiller için de kullanmaktadır. Sekiz kesintisiz yıl boyunca, H&R, Mercedes’in DTM ekipleri için ürün tedarikçisi olarak yer aldı. Ek olarak, H&R, her bir pistin kendi zorlu özelliklerine sahip olduğu Formula 1'den tutun, çeşitli Touring arabalarınaa, GT ve Monoposto yarış serilerine kadar yoğun katılımını sürdürmektedir. Yarışların zorlu rekabet ortamlarında bile H&R, yarış takımlarının değişen yol koşullarına doğru ve verimli bir şekilde uyum sağlamasına yardımcı olabilecek yeni malzemeleri test edebilmekte ve üretim teknolojilerini yenileyebilmektedir.

Açıkça ifade etmek gerekirse, H&R, konu yarış süspansiyonları geliştirmeye gelince ekstra bir avantaja sahiptir ve bu avantaj aynı zamanda H&R'ın yüksek performanslı sokak kullanımına uygun yaylar, amortisörler ve Coil Over'lar gibi ürünler tasarlamasına ve üretmesine imkan veren bir avantajdır. Aslında, bir otomotiv parça üreticisinin elde edebileceği en büyük başarılardan biri, otomotiv endüstrisi için Orijinal Ekipman (OE) tedarikçisi olmaktır ve H&R, dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden bazılarına hassas süspansiyon parçaları tedarik ederek sektördeki en yüksek kademeye ulaşmıştır.  Örnek vermek gerekirse, Porsche ultra yüksek performanslı Carrera GT'yi ve 996 & 997 GT II ve GT III'ü H&R ürünleri ile donatıyor, Volkswagen ise bunları en hızlı Golf olan Golf R32'de kullanıyor. Ve son zamanlarda, Mercedes Benz, CLK DTM AMG süper otomobili için H&R süspansiyon ürünlerini seçti. Doğrudan Mercedes’in DTM yarış arabasından türetilen bu özel model, yalnızca 100 adet üretim koşulu ile sınırlıdır ve 580 beygir gücü ile dünyadaki en hızlı, seri üretimi yapılan cadde arabalarından biridir.

Tüm H&R ürünleri %100’ü Almanya’da üretilmekte ve Alman TÜV’ün katı güvenlik standartlarının yanı sıra ISO 9001 Kalite Güvence Standartları’nı da karşılamaktadır. En kaliteli malzemelere ve son teknoloji üretim tekniklerine ek olarak, H&R ürün geliştirme ve üretimde açık görüşlü kalmasıyla gurur duymaktadır. Motor sporlarındaki rekabette veya Orijinal Parça üretiminde açık görüşlülük, günümüz endüstrisinin birçok gereksiniminin karşılanmasında kilit unsurdur.

H&R, dünyanın dört bir yanındaki H&R müşterileri için süspansiyon parçaları tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan yaklaşık 110 yüksek motivasyonlu ve benzersiz niteliklere sahip birey istihdam etmektedir.

Basitçe söylemek gerekirse, H&R bir süspansiyon üreticisinden öte bir firma olarak - temel felsefesinde yenilik, kalite ve performans olan bir üreticidir.

Tanıtım Kataloğu

Ödüller

Kontakt

Yeşilova, D:No:84/Z02, 4174. Sk,
Point Bornova AVM Park1
Bornova/İzmir

Telefon : 0(232) 462 45 45
Email : sales@h-rturkiye.com